Sazināties Whatsapp

Kāpēc izvēlēties bravoauto?

Mēs vēlamies jums sniegt kaut ko ārpus ierastā lietotu auto tirgū.Iegādājoties lietotu vai mazlietotu auto pie bravoauto, jūs variet būt pārliecināti par augstu klientu servisa līmeni, vērtību un drošību.

Mazlietots auto no bravoauto – tas ir kvalitātes un drošības garants, jo katram auto ir veikta 150 puntku vizuālā un tehniskā pārbaude, kas sevī ietver arī automašīnas nobraukumu un vēsturi. Pateicoties pilnai auto pārbaudei un sagatavošanai, mēs garantējam, ka vismaz 6 un vairāk mēnešus Jums nebūs nepieciešams veikt nekādu papildus transportlīdzekļa apkopi. Jūsu auto būs gatavs ceļam uzreiz.

Savukārt, mūsu 12 mēnešu garantija rūpēsies par visu galveno automašīnas komponenšu defektu novēršanu, bet 12 mēnešu palīdzība uz ceļa par jūsu drošību – palīdzot jums turpināt ieplānoto maršrutu, ja apstājāties, vai, rodoties lielākām problēmām, nogādājot jūsu auto uz mūsu autorizētu servisu visā Latvijas teritorijā, bezmaksas.

Lai sniegtu jums pilnīgu drošību un uzticamību gan bravoauto zīmolam, gan jūsu jaunajam ikdienas sabiedrotajam, mēs nodrošinām vēl nebijušus ieguvumus:Vairāk nekā gaidīts
Ērti un viegli. Izvēle ir jūsu.

Ērti un viegli. Izvēle ir jūsu.

Jums ir brīva izvēle, kā jūs vēlaties iegādāties savu auto – uz vietas autocentrā, ar piegādi uz mājām, rezervējot internetā vai pasūtot no ārzemēm.

Apskatīt pieejamās automašīnas
Jūsu auto – aizsargāts 12 mēnešu garumā *

Jūsu auto – aizsargāts 12 mēnešu garumā *

Pateicoties mūsu sniegtajai standarta 12 mēnešu garantijai mazlietotiem auto, jūs variet būt un justies droši. Papildus tam, jums ir iespēja pagarināt garantiju līdz pat 36 mēnešiem.

Garantijas ietvaros visi defekti tiek novērsti ar oriģinālām automašīnas ražotāja detaļām.

Savukārt, papildus aizsardzībai izvēloties inovatīvo GardX aizsargpārklājumu, jūs variet paildzināt un aizsargāt automašīnas virsbūvi ilgam laikam nākotnē.

*Standarta garantija netiek piemērota automašīnām, kuru vecums vai nobraukums pārsniedz 10 gadi / 180 000 km

**Automašīnas garantija ir derīga 12 mēnešus vai 10 000km nobraukuma, no automašīnas iegādes brīža, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.Apskatīt garantijas nosacījumus
Esiet pārliecināti, ka jūsu mašīna ir labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, ar īstu nobraukumu.

Esiet pārliecināti, ka jūsu mašīna ir labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, ar īstu nobraukumu.

Iegādājoties mazlietotu auto pie bravoauto, jūs variet būt pārliecināti par tā tehnisko stāvokli, pateicoties ārkārtīgi detalizētai 150 punktu auto pārbaudei, kas sevī ietver arī automašīnas nobraukumu un vēsturi. Katrs auto ir labā līdz pat teicamā tehniskā stāvoklī, ar īstu nobraukumu un tīru vēsturi.
Par visu padomāts – vismaz 6 mēneši bez apkopes *

Par visu padomāts – vismaz 6 mēneši bez apkopes *

Pēc 150 punktu lietota auto pārbaudes mēs veicam tā sagatavošanu, kas sevī ietver atklāto defektu novēršanu, dabīgi nolietojušos detaļu nomaiņu, ja tām ir nepieciešama maiņa, eļļas, filtru un citu tehnisko šķidrumu maiņu, lai garantētu, atkarībā no jūsu braukšanas stila, vismaz 6 un vairāk mēnešus bez nepieciešamības veikt apkopi. *6 mēnešu vai 5 000km nobraukuma laikā, no automašīnas iegādes brīža, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.
Pakalpojumi, kas ir pielāgoti jums.

Pakalpojumi, kas ir pielāgoti jums.

Katrā no mūsu trīs lokācijām jūs atradīsiet pilnu pakalpojumu spektru, kas ir radīts un pielāgojams atbilstoši jūsu vēlmēm. Piedāvājam finanšu risinājumus, kurus jūs variet pielāgot savām vajadzībām, izvēloties līzinga termiņu, pirmās iemaksas apmēru, atlikušo vērtību un citas vienības, kuras radīs jums vēlamo ikmēneša maksājuma apmēru. Sadarbojamies ar Latvijā vadošajiem finanšu partneriem, lai nodrošinātu īpašu procentu piedāvājumu bravoauto klientiem.
  • Jums pielāgots finanšu vai operatīvais līzings ar Latvijā vadošajiem finanšu partneriem
  • KASKO un OCTA apdrošināšana
  • GAP apdrošināšana
  • Pagarinātā automašīnas garantija
  • Jūsu automašīnas atpirkums
  • Ārpusgarantijas servisa pakalpojumi
  • Garantijas serviss
  • Automašīnas apkope un serviss bravoauto klientiem ar īpašu piedāvājumu
Vēlaties pārdot savu auto? Piedāvāsim labāko cenu Rīgā.

Vēlaties pārdot savu auto? Piedāvāsim labāko cenu Rīgā.

Pie bravoauto jūs variet ne tikai iegādāties mazlietotu auto, bet arī pārdot savu. Iegādāsimies jūsu auto, veicot kvalitatīvu un ātru novērtēšanu, izmaksu trīs darbadienu laikā, kā arī piedāvāsim labāko cenu Rīgā. Turklāt, ar bravoauto mobilo auto iegādes komandu, pārdot savu auto ir vēl vienkāršāk – pazvaniet mums, un mēs novērtēsim jūsu auto jums vēlamā vietā un laikā.

Novērtēt manu automašīnu

Atbrauciet ar veco, aizbrauciet ar jaunu.Izmantojiet lielisku iespēju iegādāties jaunu auto, nemaksājot par to papildus. Ar auto atpirkumu jeb Trade-in, jūs varat pārvērst savu esošo auto par pirmo iemaksu jūsu jaunā mazlietota auto iegādei.


NOVĒRTĒT MANU AUTOMAŠĪNU

bravoauto jaunumi

bravoauto - Drošākā vieta mazlietota auto iegādeiI

bravoauto - Drošākā vieta mazlietota auto iegādei

Mūsdienu straujajā laikmetā svarīgākais ir laiks, ērtums un pareizā izvēle ar pirmo reizi, tādēļ bravoauto piedāvā pilnībā pārbaudītus automobiļus un pilnīgi visus ar auto iegādi un apkopi saistītos pakalpojumus vienuviet.

bravoauto – jauns standarts mazlietotu auto tirgūI

bravoauto – jauns standarts mazlietotu auto tirgū

Lai attīstītu mazlietoto auto segmentu un tajā ieviestu jaunu konceptu ar vēl plašāku un spēcīgāku pakalpojumu klāstu, “Inchcape” grupa iepazīstina jauno mazlietoto auto zīmolu “bravoauto”.

5 vērtīgi padomi lietotas automašīnas iegādēI

5 vērtīgi padomi lietotas automašīnas iegādē

Lietotu automašīnu iespējams iegādāties gan no privātpersonas, gan no auto tirgotājiem. Bieži vien pie privātiem pārdevējiem cenas ir nedaudz zemākas, tomēr jāņem vērā, ka privātpersonas neuzņemas nekādu atbildību par pārdoto transportlīdzekli. Kā pasargāt sevi, iegādājoties savu jauno iekdienas sabiedroto?

bravoauto - 30 gadu pieredze tirgūI

bravoauto - 30 gadu pieredze tirgū

bravoauto Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus klientiem piedāvā pārbaudītus mazlietotus automobiļus. Lai nodrošinātu vēl augstvērtīgāku klientu apkalpošanu un ieviestu jaunus kvalitātes standartus mazlietoto automašīnu segmentā, 2020. gadā Latvijā tika prezentēts bravoauto zīmols.

Kāpēc iegādāties automašīnu bravoauto ?

150 PUNKTU PĀRBAUDE

Brauciet ar pārliecību
Jūs variet būt pārliecināti, ka
Jūsu jaunais auto ir tehniskā kārtībā

6 MĒNEŠI BEZ APKOPES IZMAKSĀM

Par visu padomāts
Esam cītīgi sagatavojuši katru auto un garantējam vismaz sešus mēnešus bez apkopes

12 MĒNEŠU GARANTIJA

Esiet drošs veselu gadu
Visiem mūsu transportlīdzekļiem ir plaša spektra 12 mēnešu garantija un īpašs piedāvājums ārpus garantijas servisam

12 MĒNEŠU PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Iegūstiet vairāk no bravoauto
Sniegsim palīdzību uz ceļa vai palīdzēsim nogādāt auto uz mūsu autorizētu servisu bezmaksas

JŪSU VAJADZĪBĀM PIELĀGOTS FINANSĒJUMS

Pielāgojiet atbilstoši jūsu vēlmēm
Individualizēti finansējuma un citi profesionāli pakalpojumi

PĀRDODIET VAI APMAINIET SAVU AUTO

Atbrauciet ar veco un aizbrauciet ar jaunu
Pārdodiet savu auto mums vai pārvērtiet to par pirmo iemaksu sava jaunā auto iegādei