Sazināties Whatsapp

Par uzņēmumu

Iegādājoties lietotu automašīnu, trīs svarīgākās lietas ir plaša izvēle, izcila vērtība un patiesa drošības sajūta. Tieši šie trīs elementi ir pamatā globālajam Inchcape mazlietoto auto zīmolam bravoauto, kurš 2022. gadā aizstāja līdz šim labi zināmo Inchcape Certified.


Līdz ar bravoauto atklāšanu, Inchcape ievieš jaunu standartu lietotu automašīnu tirgū Latvijā, piedāvājot saviem klientiem visdrošāko vietu, kur iegādāties mazlietotu auto un līdz šim vēl nebijušus ieguvumus, kā: pēc 150 punktiem vizuāli un tehniski pārbaudītus mazlietotus auto, ieskaitot auto vēsturi un nobraukumu, 12 mēnešu garantiju, palīdzību uz ceļa gada garumā, vismaz 6 mēnešus bez papildus apkopes, pielāgotus finansējuma risinājumus, iespēju pārdot vai apmainīt savu esošo auto pret jaunu, pasūtīt mazlietotu auto no ārvalstīm, un visbeidzot – visus nepieciešamos auto iegādes, reģistrācijas, apdrošināšanas, aizsardzības un servisa pakalpojumus vienuviet.

Mūsu mērķis

Mūsu mērķis

bravoauto mērķis ir būt par uzticamāko un iecienītāko mazlietoto automobiļu tirgotāju Latvijā. Tādēļ mēs padziļināti un kvalitatīvi pārbaudām katru mūsu tirgoto auto, nodrošinām visaptverošu un profesionālu pakalpojumu klāstu, piedāvājam pilnvērtīgu lietoto auto garantiju un veicam jūsu esošās automašīnas atpirkšanu.
Mūsu piedāvājums

Mūsu piedāvājums

bravoauto pēdējo gadu laikā ir veicis vērā ņemamus ieguldījumus ar mērķi kļūt par uzticamāko un iecienītāko mazlietoto automobiļu tirgotāju Latvijā. Ar pilnīgi jauna un mūsdienīga autocentra atklāšanu Skanstes ielā 2a, bravoauto šobrīd piedāvā iegādāties kvalitatīvus un pārbaudītus automobiļus trīs lokācijās: Izvēlei pieejami vairāk nekā 150 mazlietoti automobiļi no vairāk nekā 15 dažādiem ražotājiem. Piedāvājumā ir ne vien bravoauto pārstāvētie zīmoli BMW, Ford, Mazda, MINI, Land Rover un Jaguar, bet arī tādi Latvijā iecienīti zīmoli kā Audi, Lexus, Mercedes, Volvo un VW.
150 punktu pārbaudīti mazlietoti auto

150 punktu pārbaudīti mazlietoti auto

bravoauto padziļināti un profesionāli pārbauda ikkatru automašīnu un sagatavo to atbilstoši stingriem bravoauto standartiem. Katra lietota auto nobraukums, vēsture, vizuālais un tehniskais stāvoklis tiek pārbaudīts un apstiprināts, klientam izsniedzot 150 punktu pārbaudes sertifikātu. Pateicoties šādai pārbaudei un automašīnas sagatavošanai, mēs garantējam vismaz 6 mēnešus*, atkarībā no braukšanas stila, bez nepieciešamības veikt papildus apkopi.

*6 mēnešu vai 5 000km nobraukuma laikā, no automašīnas iegādes brīža, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

Mēs nodrošinām visaptverošu pakalpojumu klāstu

Mēs nodrošinām visaptverošu pakalpojumu klāstu

bravoauto uz vietas iespējams saņemt pilnīgi visus pakalpojumus, kas nepieciešami pilnvērtīgā automašīnas iegādes procesā:
  • Ar jebkuru no piedāvājumā esošajiem auto iespējams veikt testa braucienu
  • Finansēšanas iespējas aptver gan finanšu, gan operatīvo līzingu
  • Piedāvājam pilnu apdrošināšanas klāstu (OCTA, KASKO, GAP)
  • Papildus iespējams iegādāties un uzstādīt dažādu papildus aprīkojumu, riepas, signalizāciju un virsbūves aizsargpārklājumu GardX.
Mēs piedāvājam 12 mēnešu lietotas automašīnas garantiju un palīdzību uz ceļa *

Mēs piedāvājam 12 mēnešu lietotas automašīnas garantiju un palīdzību uz ceļa *

bravoauto programma nodrošina 12 mēnešu garantiju visām lietotām automašīnām, izņemot gadījumus, kad ir iestājies 180 000 km nobraukums vai automašīnas vecums ir lielāks par 10 gadiem. Mēs esam pārliecināti par katras automašīnas tehnisko stāvokli, nobraukumu un auto vēsturi, un piedāvājam tikai uzticamākos mazlietotus auto saviem klientiem. Savukārt, jūsu pārliecībai un drošībai – 12 mēnešu palīdzību uz ceļa vai bezmaksas nogādāšanu uz bravoauto autorizētu servisu visā Latvijas teritorijā.

*Standarta garantija netiek piemērota automašīnām, kuru vecums vai nobraukums pārsniedz 10 gadi / 180 000 km

**Automašīnas garantija ir derīga 12 mēnešus vai 10 000km nobraukuma, no automašīnas iegādes brīža, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

Pārdodiet vai apmainiet savu esošo auto pret jaunu

Pārdodiet vai apmainiet savu esošo auto pret jaunu

bravoauto piedāvā Jūsu esošās automašīnas atpirkšanu, pārvēršot to par pirmo iemaksu jauna mazlietota auto iegādei. Tāpat saviem klientiem piedāvājam iespēju pārdot savu automašīnu, piedāvājot labāko cenu Rīgā un Rīgas rajonā. Savukārt, ar mūsu bravoauto “mobilo auto iegādes komandu”, varam veikt automobiļa novērtēšanu jums ērtā vietā un laikā.
Inchcape grupas globālais mazlietotu auto zīmols – bravoauto

Inchcape grupas globālais mazlietotu auto zīmols – bravoauto

2005.gadā Latvijā darbību uzsāka Inchcape Latvia – oficiālais Mazda un Jaguar automašīnu pārstāvis. 2007.gadā Inchcape iegādājās Baltic Motors Ltd. un BM Auto, tādējādi kļūstot par ietekmīgāko automašīnu mazumtirdzniecības uzņēmumu Latvijā, kas pārstāv tādus zīmolus kā BMW, BMW Motorrad, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda un MINI.
Inchcape ir pasaules vadošais, neatkarīgais automobiļu izplatītājs un mazumtirgotājs ar vairāk nekā 170 gadu pieredzi, darbojās 34 pasaules valstīs, pārstāv 38 zīmolu partnerus un nodrošina vairāk nekā 15 000 darba vietu visā pasaulē. Inchcape apkalpo simtiem tūkstošu klientu visā pasaulē.

bravoauto jaunumi

bravoauto - Drošākā vieta mazlietota auto iegādeiI

bravoauto - Drošākā vieta mazlietota auto iegādei

Mūsdienu straujajā laikmetā svarīgākais ir laiks, ērtums un pareizā izvēle ar pirmo reizi, tādēļ bravoauto piedāvā pilnībā pārbaudītus automobiļus un pilnīgi visus ar auto iegādi un apkopi saistītos pakalpojumus vienuviet.

bravoauto – jauns standarts mazlietotu auto tirgūI

bravoauto – jauns standarts mazlietotu auto tirgū

Lai attīstītu mazlietoto auto segmentu un tajā ieviestu jaunu konceptu ar vēl plašāku un spēcīgāku pakalpojumu klāstu, “Inchcape” grupa iepazīstina jauno mazlietoto auto zīmolu “bravoauto”.

5 vērtīgi padomi lietotas automašīnas iegādēI

5 vērtīgi padomi lietotas automašīnas iegādē

Lietotu automašīnu iespējams iegādāties gan no privātpersonas, gan no auto tirgotājiem. Bieži vien pie privātiem pārdevējiem cenas ir nedaudz zemākas, tomēr jāņem vērā, ka privātpersonas neuzņemas nekādu atbildību par pārdoto transportlīdzekli. Kā pasargāt sevi, iegādājoties savu jauno iekdienas sabiedroto?

bravoauto - 30 gadu pieredze tirgūI

bravoauto - 30 gadu pieredze tirgū

bravoauto Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus klientiem piedāvā pārbaudītus mazlietotus automobiļus. Lai nodrošinātu vēl augstvērtīgāku klientu apkalpošanu un ieviestu jaunus kvalitātes standartus mazlietoto automašīnu segmentā, 2020. gadā Latvijā tika prezentēts bravoauto zīmols.

Kāpēc iegādāties automašīnu bravoauto ?

150 PUNKTU PĀRBAUDE

Brauciet ar pārliecību
Jūs variet būt pārliecināti, ka
Jūsu jaunais auto ir tehniskā kārtībā

6 MĒNEŠI BEZ APKOPES IZMAKSĀM

Par visu padomāts
Esam cītīgi sagatavojuši katru auto un garantējam vismaz sešus mēnešus bez apkopes

12 MĒNEŠU GARANTIJA

Esiet drošs veselu gadu
Visiem mūsu transportlīdzekļiem ir plaša spektra 12 mēnešu garantija un īpašs piedāvājums ārpus garantijas servisam

12 MĒNEŠU PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Iegūstiet vairāk no bravoauto
Sniegsim palīdzību uz ceļa vai palīdzēsim nogādāt auto uz mūsu autorizētu servisu bezmaksas

JŪSU VAJADZĪBĀM PIELĀGOTS FINANSĒJUMS

Pielāgojiet atbilstoši jūsu vēlmēm
Individualizēti finansējuma un citi profesionāli pakalpojumi

PĀRDODIET VAI APMAINIET SAVU AUTO

Atbrauciet ar veco un aizbrauciet ar jaunu
Pārdodiet savu auto mums vai pārvērtiet to par pirmo iemaksu sava jaunā auto iegādei