Sazināties Whatsapp

Serviss

bravoauto ir ne tikai līderis mazlietotu auto tirgū, bet arī piedāvā augstas klases servisa pakalpojumus jau esošiem bravoauto klientiem kā arī tiem klientiem, kas meklē uzticamu servisu savam auto.

bravoauto piedāvā dažādu servisu pakalpojums kā, diagnostiku, tehniskās apkopes veikšanu, vasaras/ziemas riepu maiņu, bremžu apkopi un citus autoservisa pakalpojumus. No 2021. gada bravoauto ir arī oficiālais Bosch Car Service pārstāvis, kas apliecina mūsu auto servisa augsto kvalitāti automašīnu apkopē, uzturēšanā un remontā. Mūsu pakalpojumu klāstā arī ietilpst BG Oil produkti, kas nodrošina ilgtspējīgāju automāšīnas motora darbību, kā arī GardX produkti, kas paredzēti auto virsbūves pasargāšanai.

  • Riteņu maiņa un balansēšana: no 55.00 EUR
  • Riteņu ģeometrijas regulēšana: 48.75 EUR
  • Pārbaude pirms Valsts Tehniskās apskates: 58.50 EUR
  • Virsbūves mazgāšana un salona tīrīšana: 31.46 EUR
Pieteikt servisa vizīti: +371 67303010
E-pasts: boschcar@inchcape.lv
BOSCH Serviss

BOSCH Serviss

Bosch Car Service noteiktie standarti un regulāras kvalitātes pārbaudes nodrošina to, ka sniegtie pakalpojumi ir visaugstākajā kvalitātē. Augsto kvalitāti veido kvalitatīvas auto rezerves daļas, profesionāls serviss un pilnīga klientu vēlmju apmierināšana. bravoauto nodrošinās labāko servisu Jūsu auto.
Servisa kontakti: +371 67303010
E-pasts: boschcar@inchcape.lv
BG Produkti

BG Produkti

bravoauto ir Latvijā vienīgie, kas piedāvā BG Oils produktus. Šie produkti ir īpaši ar to, ka piedāvā lietotu auto motoru apkopes garantiju. Lietojot BG Products pie eļļas maiņas, motora remonta gadījumā, BG izmaksā līdz pat 3000 EUR dzinēja remontam. Produktu līnijā ir ne tikai eļļas motoriem, bet arī iekārtas kas palīdz veikt pilnīgu eļļas maiņu automātiskajām kārbām un citi produkti. Vairāk informācijas par šo produktu varat uzzināt pie mūsu servisa speciālistiem.
Servisa kontakti: +371 67303010
GardX virsbūves apstrāde

GardX virsbūves apstrāde

GardX ir unikāls produkts, kas nodrošina Jūsu auto virsbūves pasargāšanu no skrāpējumiem un citiem krāsas bojājumiem. GardX produkts ir kā aizsargslānis starp ārējo vidi un auto virsbūvi. Šis produkts ne tikai pasargā un paildzina krāsas mūžu, bet arī palīdz ar to, ka atjauno krāsas spožumu. Vairāk informācijas par šo produktu varat uzzināt pie mūsu servisa speciālistiem.
Servisa kontakti: +371 67303010
Inchcape ir pasaules vadošais, neatkarīgais automobiļu izplatītājs un mazumtirgotājs ar vairāk nekā 170 gadu pieredzi, darbojās 34 pasaules valstīs, pārstāv 38 zīmolu partnerus un nodrošina vairāk nekā 15 000 darba vietu visā pasaulē. Inchcape apkalpo simtiem tūkstošu klientu visā pasaulē.

bravoauto jaunumi

Automašīnas apkopes ceļvedis ziemai

Automašīnas apkopes ceļvedis ziemai

Iestājoties ziemai, mums ne tikai jāuztraucas par sarežģītākiem braukšanas apstākļiem uz ceļa, ir nepieciešams pārliecināties, ka arī Jūsu mazlietotā automašīna ir labi sagatavota ziemas sezonai.Iepazīstieties ar bravoauto rakstu un pārliecinieties ka Jūs un Jūsu mazlietotais auto ir gatavs.

bravoauto - 30 gadu pieredze tirgū

bravoauto - 30 gadu pieredze tirgū

bravoauto Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus klientiem piedāvā pārbaudītus mazlietotus automobiļus. Lai nodrošinātu vēl augstvērtīgāku klientu apkalpošanu un ieviestu jaunus kvalitātes standartus mazlietoto automašīnu segmentā, 2020. gadā Latvijā tika prezentēts bravoauto zīmols.

Kā atpazīt un atrast uzticamu autoservisu?

Kā atpazīt un atrast uzticamu autoservisu?

Gandrīz katram auto īpašniekam dzīvē ir gadījusies negatīva pieredze ar automašīnas remontēšanu, kas ir izmaksājusi laiku, naudu un nervus vai arī visus trīs vienlaicīgi. Lai izvairītos no šādām situācijām, ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu autoservisu. Šajā rakstā bravoauto atklās, pēc kādiem kritērijiem var atpazīt uzticamu servisu un kādam būtu jāizskatās autoservisa apmeklējuma procesam.

Kas jāņem vērā, iegādājoties lietotu elektroauto?

Kas jāņem vērā, iegādājoties lietotu elektroauto?

Vai lietotu elektroauto vispār ir vērts iegādāties? Vai, pērkot lietotu elektromobili, pastāv kādi īpaši riski? Šie ir galvenie jautājumi, ko daudzi pircēji sev uzdod, un šajā rakstā bravo auto centīsies rast atbildes uz tiem, kā arī noskaidrot neskaidrības saistībā ar lietotu akumulatoru veiktspēju un spēkratu atlikušās vērtības attīstību.

bravoauto - Drošākā vieta mazlietota auto iegādei

bravoauto - Drošākā vieta mazlietota auto iegādei

Mūsdienu straujajā laikmetā svarīgākais ir laiks, ērtums un pareizā izvēle ar pirmo reizi, tādēļ bravoauto piedāvā pilnībā pārbaudītus automobiļus un pilnīgi visus ar auto iegādi un apkopi saistītos pakalpojumus vienuviet.

bravoauto – jauns standarts mazlietotu auto tirgū

bravoauto – jauns standarts mazlietotu auto tirgū

Lai attīstītu mazlietoto auto segmentu un tajā ieviestu jaunu konceptu ar vēl plašāku un spēcīgāku pakalpojumu klāstu, “Inchcape” grupa iepazīstina jauno mazlietoto auto zīmolu “bravoauto”.

5 vērtīgi padomi lietotas automašīnas iegādē

5 vērtīgi padomi lietotas automašīnas iegādē

Lietotu automašīnu iespējams iegādāties gan no privātpersonas, gan no auto tirgotājiem. Bieži vien pie privātiem pārdevējiem cenas ir nedaudz zemākas, tomēr jāņem vērā, ka privātpersonas neuzņemas nekādu atbildību par pārdoto transportlīdzekli. Kā pasargāt sevi, iegādājoties savu jauno iekdienas sabiedroto?

KĀPĒC IEGĀDĀTIES MAZLIETOTU AUTOMAŠĪNU BRAVOAUTO?

150 PUNKTU PĀRBAUDE

Brauciet ar pārliecību
Jūs variet būt pārliecināti, ka
Jūsu jaunais auto ir tehniskā kārtībā

MAZLIETOTS AUTO IKVIENAM

Vairāk kā 150 auto
Piedāvājam vairāk kā 150 mazlietotu auto, vai arī pasūtīsim Jūsu izvēlētu auto no ārvalstīm

12 MĒNEŠU GARANTIJA

Esiet drošs veselu gadu
Visiem mūsu transportlīdzekļiem ir plaša spektra 12 mēnešu garantija un īpašs piedāvājums ārpus garantijas servisam

12 MĒNEŠU PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Iegūstiet vairāk no bravoauto
Sniegsim palīdzību uz ceļa vai palīdzēsim nogādāt auto uz mūsu autorizētu servisu bezmaksas

JŪSU VAJADZĪBĀM PIELĀGOTS FINANSĒJUMS

Pielāgojiet atbilstoši jūsu vēlmēm
Individualizēti finansējuma un citi profesionāli pakalpojumi

PĀRDODIET VAI APMAINIET SAVU AUTO

Atbrauciet ar veco un aizbrauciet ar jaunu
Pārdodiet savu auto mums vai pārvērtiet to par pirmo iemaksu sava jaunā auto iegādei