Sazināties Whatsapp

MĒS VĒLAMIES JUMS SNIEGT KAUT KO NEPARASTU.

VISU, KO JŪS SAGAIDĀT UN VĒL VAIRĀK.

Visām mūsu automašīnām ir veikta 150 punktu tehniska un vizuāla pārbaude, ieskaitot auto vēsturi un nobraukumu. Pateicoties tam, mēs sniedzam īstu 12 mēnešu garantiju un palīdzību uz ceļa, un piedāvājam jūsu vēlmēm pielāgotus finansējuma un citus profesionālus pakalpojumus vienuviet.

Dzinējs un pārnesumkārba Dzinējs un pārnesumkārba
Elektronika Elektronika
Virsbūve Virsbūve
Ritošā daļa Ritošā daļa
12 mēnešu garantija

12 mēnešu garantija

12 mēnešu palīdzība uz ceļa

12 mēnešu palīdzība uz ceļa

150 punktu pārbaude, ieskaitot vēsturi un nobraukumu

150 punktu pārbaude

6 mēneši bez nepieciešamības veikt apkopi

Pārbaudīts auto nobraukums un vēsture

Jums pielāgots finansējums un citi pakalpojumi

Jums pielāgots finansējums un citi pakalpojumi

UZZINĀT VAIRĀK

KĀPĒC IEGĀDĀTIES MAZLIETOTU AUTOMAŠĪNU BRAVOAUTO?

150 PUNKTU PĀRBAUDE

Brauciet ar pārliecību
Jūs variet būt pārliecināti, ka
Jūsu jaunais auto ir tehniskā kārtībā

MAZLIETOTS AUTO IKVIENAM

Vairāk kā 150 auto
Piedāvājam vairāk kā 150 mazlietotu auto, vai arī pasūtīsim Jūsu izvēlētu auto no ārvalstīm

12 MĒNEŠU GARANTIJA

Esiet drošs veselu gadu
Visiem mūsu transportlīdzekļiem ir plaša spektra 12 mēnešu garantija un īpašs piedāvājums ārpus garantijas servisam

12 MĒNEŠU PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Iegūstiet vairāk no bravoauto
Sniegsim palīdzību uz ceļa vai palīdzēsim nogādāt auto uz mūsu autorizētu servisu bezmaksas

JŪSU VAJADZĪBĀM PIELĀGOTS FINANSĒJUMS

Pielāgojiet atbilstoši jūsu vēlmēm
Individualizēti finansējuma un citi profesionāli pakalpojumi

PĀRDODIET VAI APMAINIET SAVU AUTO

Atbrauciet ar veco un aizbrauciet ar jaunu
Pārdodiet savu auto mums vai pārvērtiet to par pirmo iemaksu sava jaunā auto iegādei

bravoauto jaunumi

Automašīnas apkopes ceļvedis ziemai

Automašīnas apkopes ceļvedis ziemai

Iestājoties ziemai, mums ne tikai jāuztraucas par sarežģītākiem braukšanas apstākļiem uz ceļa, ir nepieciešams pārliecināties, ka arī Jūsu mazlietotā automašīna ir labi sagatavota ziemas sezonai.Iepazīstieties ar bravoauto rakstu un pārliecinieties ka Jūs un Jūsu mazlietotais auto ir gatavs.

bravoauto - 30 gadu pieredze tirgū

bravoauto - 30 gadu pieredze tirgū

bravoauto Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus klientiem piedāvā pārbaudītus mazlietotus automobiļus. Lai nodrošinātu vēl augstvērtīgāku klientu apkalpošanu un ieviestu jaunus kvalitātes standartus mazlietoto automašīnu segmentā, 2020. gadā Latvijā tika prezentēts bravoauto zīmols.

Kā atpazīt un atrast uzticamu autoservisu?

Kā atpazīt un atrast uzticamu autoservisu?

Gandrīz katram auto īpašniekam dzīvē ir gadījusies negatīva pieredze ar automašīnas remontēšanu, kas ir izmaksājusi laiku, naudu un nervus vai arī visus trīs vienlaicīgi. Lai izvairītos no šādām situācijām, ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu autoservisu. Šajā rakstā bravoauto atklās, pēc kādiem kritērijiem var atpazīt uzticamu servisu un kādam būtu jāizskatās autoservisa apmeklējuma procesam.

Kas jāņem vērā, iegādājoties lietotu elektroauto?

Kas jāņem vērā, iegādājoties lietotu elektroauto?

Vai lietotu elektroauto vispār ir vērts iegādāties? Vai, pērkot lietotu elektromobili, pastāv kādi īpaši riski? Šie ir galvenie jautājumi, ko daudzi pircēji sev uzdod, un šajā rakstā bravo auto centīsies rast atbildes uz tiem, kā arī noskaidrot neskaidrības saistībā ar lietotu akumulatoru veiktspēju un spēkratu atlikušās vērtības attīstību.

bravoauto - Drošākā vieta mazlietota auto iegādei

bravoauto - Drošākā vieta mazlietota auto iegādei

Mūsdienu straujajā laikmetā svarīgākais ir laiks, ērtums un pareizā izvēle ar pirmo reizi, tādēļ bravoauto piedāvā pilnībā pārbaudītus automobiļus un pilnīgi visus ar auto iegādi un apkopi saistītos pakalpojumus vienuviet.

bravoauto – jauns standarts mazlietotu auto tirgū

bravoauto – jauns standarts mazlietotu auto tirgū

Lai attīstītu mazlietoto auto segmentu un tajā ieviestu jaunu konceptu ar vēl plašāku un spēcīgāku pakalpojumu klāstu, “Inchcape” grupa iepazīstina jauno mazlietoto auto zīmolu “bravoauto”.

5 vērtīgi padomi lietotas automašīnas iegādē

5 vērtīgi padomi lietotas automašīnas iegādē

Lietotu automašīnu iespējams iegādāties gan no privātpersonas, gan no auto tirgotājiem. Bieži vien pie privātiem pārdevējiem cenas ir nedaudz zemākas, tomēr jāņem vērā, ka privātpersonas neuzņemas nekādu atbildību par pārdoto transportlīdzekli. Kā pasargāt sevi, iegādājoties savu jauno iekdienas sabiedroto?

Uzziniet sava auto vērtību!

Izmantojiet Trade-In jeb auto atpirkšanas iespējas – pārvērtiet savu esošo automobili par pirmo iemaksu uzticama mazlietota auto iegādei!

AUTO ATPIRKUMS JEB TRADE-IN

   MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

   Iegadajos mazlietotu automasizju jaguar land rover autosalona pie Jāņā. Loti patikams serviss, esmu laimigākā kā j... Lasīt vairāk Iegadajos mazlietotu automasizju jaguar land rover autosalona pie Jāņā. Loti patikams serviss, esmu laimigākā kā jebkad!!! Iesaku visiem. Un vēlreiz paldies Jānim!

   Egija Samuševa

   Lielisks salons un apkalpošana. Jānis un Santa profesionāli un ļoti atsaucīgi darbinieki! Kvalitatīvas a... Lasīt vairāk Lielisks salons un apkalpošana. Jānis un Santa profesionāli un ļoti atsaucīgi darbinieki! Kvalitatīvas automašīnas!

   Dmitrijs Čiveļovs

   Bravoauto Latvija-vieta,kur atgriezsties,lai satiktos!Ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši darbinieki.Īpašs pa... Lasīt vairāk Bravoauto Latvija-vieta,kur atgriezsties,lai satiktos!Ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši darbinieki.Īpašs paldies,Raivim,par sagādāto un rūpīgi sagatavoto pirkumu!👍

   Aivars Indrušonoks

   LV: Paldies Bravo auto/Inchcape darbiniekiem par izcilu servisu. Tiek sniegts izcils pakalpojums, nodrošinot ne ti... Lasīt vairāk LV: Paldies Bravo auto/Inchcape darbiniekiem par izcilu servisu. Tiek sniegts izcils pakalpojums, nodrošinot ne tikai augsta līmeņa komunikāciju ar klientu, bet arī darījuma pārraudzību no sākuma līdz beigām. Īpaši liels paldies Artūram Pauličenokam, kurš nodrošināja ne tikai visu nepieciešamo informāciju saistībā ar transportlīdzekļa iegādi, bet arī izcili vadīja darījuma noslēgšanas procesu, kas rezultējās jauna auto iegādē dažu dienu laikā. Labas zināšanas, kā arī izcilas prasmes darbā ar klientiem. ENG: Thank you Bravo auto/Inchcape for the excellent service. Not only high-level communication with the client has been ensured, but also high level supervision of the transaction from the start to finish. Special thanks to Artūrs Pauličenoks, who provided not only all the necessary information related to the purchase of the vehicle, but also excellently managed the process of closing the deal, which resulted in the purchase of a new car within a few days. Good knowledge and excellent customer service skills.

   Agnese Reine

   Biju mazlietota auto meklējumos, un nonācu pie Bravoauto, jo saistoša šķita uzņēmuma sniegtā garantija, tra... Lasīt vairāk Biju mazlietota auto meklējumos, un nonācu pie Bravoauto, jo saistoša šķita uzņēmuma sniegtā garantija, transportlīdzekļu profesionālās bildes, kā arī fakts, ka visi auto tiek pirms pārdošanas kārtīgi pārbaudīti un diagnosticēti. Nu jau, kad auto ir mans, varu teikt tikai labus vārdus par uzņēmumu, kā arī Jāni Tālbergu, kurš kopā ar kolēģiem no Bravoauto nodrošināja ērtu reģistrācijas dokumentu sakārtošanu, līzinga un apdrošināšanu noformēšanu, kā arī citas ar auto iegādi saistītās formalitātes un praktiskos jautājumus. Paldies Bravoauto par profesionalitāti, atsaucību un sadarbību! :)

   Edgars Špengelis

   Īpaši piedāvājumi no bravoauto un jaunākās aktualitātes auto nozarē!

   Piesakieties e-pasta jaunumu saņemšanai un saņemiet pašu labāko savā pastkastītē.

   Oficiālais dīleris

   BMW

   Mazda

   Mini

   Ford

   Land Rover

   Jaguar

   Motorrad